Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Damer i solen 1883
Olje på mahogniplate
33x44
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1883.
Haverkamp 808.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 410 000
Olje på mahogniplate
33x44
Haverkamp 808.
Vurdering
NOK 300 000–400 000