Bergslien, Nils(1853-1928)
Fint besøk
Olje på lerret
43x35
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Bergslien 1877
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
43x35
Vurdering