Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Bergslien, Nils(1853-1928)
Fint besøk

Olje på lerret
43x35
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Nils Bergslien 1877

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000