Skredsvig, Christian(1854-1924)
Landskap med gjeterjente og kyr 1876
Olje på lerret
48x72
Signert og datert nede t.h.: C Skredsvig -76.
Reed Thomsen 40.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
48x72
Reed Thomsen 40.
Vurdering
NOK 70 000–90 000