Kavli, Arne(1878-1970)
Sommerdag ved Rønnes
Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
40x47
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
NOK 30 000–50 000