Grønvold, Marcus(1845-1929)
To kvinner med parasoll
Olje på lerret
43x26
Signert nede t.v.: M Grönvold.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
43x26
Vurdering