Müller, Morten(1828-1911)
Mann i pram
Olje på lerret
68x102
Signert nede t.h.: Morten Müller
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 18 000
Olje på lerret
68x102
Vurdering