Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losskøyte på vei ut mot seilskute 1897

Olje på lerret
60x96
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 97.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 40 000