Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv, dampbåten kommer 1891
Olje på lerret
55x90
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1891.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Olje på lerret
55x90
Vurdering