Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv 1874
Olje på lerret
50x83
Signert og datert nede t.v.: A Normann Dsf 74
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
50x83
Vurdering