Gullvåg, Håkon(1959-)
Monark
Olje på lerret, lysmål
27x18
Signert nede t.h.: Gullvåg
Påtegnet på baksiden av innrammingen: ""Monark"". PROVENIENS: Georg Suttner.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på lerret, lysmål
27x18
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering