Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Gullvåg, Håkon(1959-)
Monark

Olje på lerret, lysmål
27x18
Signert nede t.h.: Gullvåg

Påtegnet på baksiden av innrammingen: ""Monark"". PROVENIENS: Georg Suttner.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000