Karsten, Ludvig(1876-1926)
Kvinneportrett 1920
Olje på lerret
66x49
Signert og datert oppe t.h.: Karsten -20
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 50 000
Olje på lerret
66x49
Vurdering