Heramb, Thore(1916-2014)
Solverv 1981
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 81
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 25 000