Nupen, Kjell(1955-2014)
Olje på skrivepapir
20x26,5
Signert nede t.h.: K. Nupen
Malt på gammelt brevpapir med vakker løkkeskrift skrevet på fransk, antagelig skrevet med sepia som er svakt falmet..
Vurdering
NOK 7 000–9 000
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500