Fjell, Kai(1907-1989)
Pikehode
Fargelitografi
75x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: 17/290. Fra 1987.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 96 000
Fargelitografi
75x56
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering