Müller, Morten(1828-1911)
Fjordlandskap med folkeliv 1892
Olje på lerret
28x46
Signert og datert nede t.v.: Morten - Müller - 1892.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
28x46
Vurdering