Krohg, Christian(1852-1925)
Lystring
Olje på lerret
39x55
Signert nede t.h.: C Krohg
Påtegnet på baksiden av lerretet: Chr Krohg.
Vurdering
Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
39x55
Signert nede t.h.: C Krohg
Vurdering