Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
60x54
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. - 70

Påtegnet nede t.v.: Serigrafi. Eget trykk.

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 16 000