Sommerauksjon

Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Marine
Balke, Peder (1804-1887)
Marine

Olje på papir, oppklebet på papp
15,8x25,3
Signert nede t.h.: Balke

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000