Auksjon mandag 6. juni 2016 kl 20:00
Lund, Bernt(1812-1885)
Stille sommerdag ved en innsjø

Olje på lerret
58x78
Signert og datert nede t.v.: B. Lund. Df 1843.

Vurdering

Auksjonert mandag 6. juni 2016 kl 20:00