Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Bleken, Håkon(1929-)
Sittende mann 1992

Olje på lerret
85x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -92

LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 16 med tittel: "Sittende mann 1992".

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000