Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Vinterdag 1982

Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 82

Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000