Heramb, Thore(1916-2014)
Vinterdag 1982
Olje på lerret
92x73
Signert og datert nede t.v.: Th Heramb 82
Påtegnet med tittel og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000