Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Klovn 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -51

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 70 000