Klovn 1951
Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -51
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på plate
61x50
Vurdering