Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Klovn 1951

Olje på plate
61x50
Signert og datert nede t.h.: Weidemann -51

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 70 000