Deberitz, Per(1880-1945)
Kystlandskap 1914
Olje på lerret
54x62
Signert og datert nede t.h.: P. Deberitz 1914.
Antagelig signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000