Picasso, Pablo(1881-1973)
Figure
Litografi
Arket: 65,5x50
Signert med blyant nede t.h.: Picasso
Nummerert med blyant nede t.v.: 29/50
Bloch 580. Litografert 21. november 1948.
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00