Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Figure

Litografi
Arket: 65,5x50
Signert med blyant nede t.h.: Picasso

Nummerert med blyant nede t.v.: 29/50
Bloch 580. Litografert 21. november 1948.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00