Kavli, Arne(1878-1970)
Ettermiddagskaffe
Olje på lerret
80x88
Signert nede t.h.: A- Kavli-
Malt i 1947.
Kunstnernes Hus, Oslo 1948, kat.nr. 167, med tittel: "Ettermiddagskaffe", oppført i katalogen under året 1947.
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00