Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Brevet

Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 135 000