Fjell, Kai(1907-1989)
Brevet
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 135 000
Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering
NOK 150 000–200 000