Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Krohg, Per(1889-1965)
Dukketeater

Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: Per Krohg

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00