Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
mandag 21. november 2016 kl 18:00
Fokus 1900
Forrige
10
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Krohg, Per
(1889-1965)
Dukketeater
Olje på plate
30x37
Signert nede t.h.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00