Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hest i vind 1953
Tresnitt trykket på grå-rosa papir
47x64
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53
Nummerert nede t.v.: 4/15. Første opplag. Det finnes et senere opplag fra samme år på 40.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 9 000