Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Hest i vind 1953
Tresnitt trykket på hvitt papir
53,5x71,5
Signert og datert nede t.h.: Ludv. Eikaas /53
Nummerert nede t.v.: 1/15. Første opplag. Det finnes et senere opplag fra samme år på 40.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000