Johannessen, Jens(1934-)
Tårnet Øvrevoll 1969
Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: JJ 69.
Påtegnet med tittel og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000