Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Hus i hage

Olje på lerret
55x68
Signert nede t.v.: A- Kavli.

Vurdering

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 46 000