Kavli, Arne(1878-1970)
Hus i hage
Olje på lerret
55x68
Signert nede t.v.: A- Kavli.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 46 000
Olje på lerret
55x68
Signert nede t.v.: A- Kavli.
Vurdering