Fokus 1900

Auksjon mandag 21. november 2016 kl 18:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Notre Dame, Paris 1952

Olje på lerret
68x52
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 52.

Påtegnet med tittel på baksiden, på lapp på blindrammen: "Notre Dam, Paris, 1951. Private collection, Oslo".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1965, kat.nr. 16. Kistefos-museet 2008, kat.nr. 7.

Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 240 000