Gullvåg, Håkon(1959-)
Gutt i stol med fugler
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
120x90
Signert nede t.h.: Gullvåg
Vurdering