Rickhard, Leonard(1945-)
Landskap (Aftenstemning)
Olje på lerret
46x38
Signert oppe t.h.: LR Datert nede t.v.: 77
Signert og datert på baksiden av lerretet: Leonard Rickhard 1976-77
Kunstnerforbundet, Oslo 1977, kat nr. 14 med tittel: "Landskap (Aftenstemning)".
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000