Fjell, Kai(1907-1989)
Bølgen
Litografi
58,5x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Nummerert nede t.v.: Nr. 145/350.
Fra 1948. Kai Fjells første litografi.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Litografi
58,5x67
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Vurdering