Nesch, Rolf(1893-1975)
Oppstilling med blomster i vase 1939
Akvarell på hvitt papir
67,5x54
Signert og datert med blyant nede t.h.: Nesch 39
Akvarellen tegnet med blyant og bemalt med akvarell på baksiden av arket med skisse av det samme motivet: Blomster i vase.
Vurdering
Auksjonert mandag 21. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000