Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
Kortspillere
Olje på lerret
87x100
Signert nede t.h.: T. Gjesdal
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet: "Thoralf Gjesdal "Kort-spillere"".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 32 000