Harr, Karl-Erik(1940-)
Vinter
Olje på lerret
75x90
Signert nede t.v.: KE Harr
Kunstnerforbundet, Oslo 1980, kat.nr. 37.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
75x90
Signert nede t.v.: KE Harr
Vurdering