Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Senvinter 1905
Olje på lerret
78x65
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1905
Påtegnet med tittel på plakett på rammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Olje på lerret
78x65
Vurdering