Kraugerud, Ragnar(1909-1987)
Høstlandskap
Olje på plate
62x75
Signert nede t.h.: RK
Platen er bemalt på baksiden.
LITTERATUR: Kreditkassens 150 års jubileum. Fragmenter fra en kunstsamling, Oslo 1998, avbildet s. 31 med tittel: "Høstlandskap".
Henie-Onstad kunstsenter, 15.8.-25.10.1998.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000