Rumohr, Knut(1916-2002)
Komposisjon 1966
Olje på lerret
140x115
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr -66
Bergens Kunstforening, ant. Festspillutstillingen 1968, kat.nr. 53.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000