Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Rumohr, Knut(1916-2002)
Rødt 1991

Olje på lerret
115x140
Signert og datert nede t.v.: Knut Rumohr -91

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 23 000