Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Werenskiold, Erik(1855-1938)
Veikryss 1903

Olje på lerret
80x65
Signert og datert nede t.v.: E. Werenskiold 1903

Kunstnerforbundet, Oslo 1953, utstilling over Einar Lundes kunstsamling, kat.nr. 26 med tittel "Veikryss".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000