Zorn, Anders(1860-1920)
Yttersta Skären 1913
Radering trykket på riflet papir
Arket: 30,5x39,5 Motivet: 18x25,5
Signert nede t.h.: Zorn Signert og datert i platen nede t.v.: Zorn 1913
ZG 256.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000