Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Grimelund, Johannes(1842-1917)
Kystlandskap med folkeliv 1876

Olje på lerret
38x55
Signert, datert og påtegnet nede t.v.: J. M. Grimelund. 76. Paris.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000