Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Eikvåg 1881
Olje på plate, oppklebet på papp
15x22
Signert nede t.h.: Ulfsten
Påtegnet og datert nede på midten: Hodne 19/7 81 Påtegnet på baksiden av pappen: "N. Ulfsten fra Jæren".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 26 000