Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Eikvåg 1881

Olje på plate, oppklebet på papp
15x22
Signert nede t.h.: Ulfsten

Påtegnet og datert nede på midten: Hodne 19/7 81 Påtegnet på baksiden av pappen: "N. Ulfsten fra Jæren".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 26 000