Conti, Tito(1842-1924)
Kvinne som plukker blomster 1879
Olje på lerret
45x32
Signert og datert oppe t.v.: Tito Conti 1879
Italiensk kunstner, folkelivsskildrer eller genremaler.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 17 000