Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Conti, Tito(1842-1924)
Kvinne som plukker blomster 1879

Olje på lerret
45x32
Signert og datert oppe t.v.: Tito Conti 1879

Italiensk kunstner, folkelivsskildrer eller genremaler.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 17 000