Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Etter regnvær
Olje på lerret
41x46
Signert nede t.h.: Thv. E.
Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Thv. Erichsen: "Efter regnveir" 1916".
Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 4. Kunstnernes Hus, Oslo 19?, kat.nr. 80.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000