Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Komposisjon 1970
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Komposisjon 1970

Serigrafi, lysmål
60x53
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.

Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 55/100.

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 12 000