Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Elvebåter

Olje på plate
25x18
Signert nede t.v.: F. T.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000